0
Historia betonu – najstarszego materiału budowlanego na świecie.

Trwały, elegancki i łatwy w utrzymaniu – to tylko niektóre zalety betonu. Obecnie to jeden z najchętniej wybieranych przez architektów materiałów, ponieważ nadaje wnętrzom klasy i nowoczesności. To także najpopularniejszy materiał wykorzystywany we współczesnym budownictwie – trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek budowę bez użycia betonu. Wynaleziony w Asyrii, nazywany sztucznym kamieniem stworzonym przez człowieka, niewątpliwie przyczynił się do rozwoju architektury. Bez niego świat, jaki znamy, nie wyglądałby tak samo. 

Beton dla architekta

Od dawna wiadomo, że beton jest jednym z najlepszych materiałów, do aranżacji wnętrz. To prosty sposób, aby dodać Twojej ścianie wyjątkowego charakteru. Idealnie nadaje się do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Beton w kuchni- zastosowanie, porady, inspiracje

Beton jest wszechstronnym materiałem budowlanym. Znajduje także zastosowanie do aranżacji wnętrz. Nadaje minimalistycznego, industrialnego charakteru, dlatego jest często wykorzystywany przez architektów w  projektach nowoczesnych przestrzeni i budynków przemysłowych. Dla wielu osób kojarzy się jedynie z fundamentami i zimnymi budowlami. Tymczasem umiejętnie zastosowany beton, może być użyty do aranżacji niemal każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalnego charakteru. 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie albo chcesz nawiązać współpracę to napisz do nas.

Napisz do nas